Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 18 września 2011

Edyta Geppert w Lublinie


       Tak jakoś smutno dzisiejszego dnia było spacerować po Krakowskim Przedmieściu - do czasu aż w witrynie sklepu z książkami zauważyłem plakat reklamujący koncert Pani Edyty Geppert, która będzie koncertować w Lublinie! 
       Coś mi jednak w zdjęciu nie pasowało... Dlatego jako z natury złośliwiec postanowiłem sprawdzić wiek, choć jak (stare) porzekadło mówi, kobiet się "o to" nie pyta ale ta ciekawość (babska?)...
       No i jak by nie było w listopadzie br. Pani Edycie Geppert przybędzie 58 lat! 
    Hmm...Wygląda na to, że wiele kobiet może zazdrościć jej nietkniętej zębem czasu urody! Nam - wątpiącym - pozostaje jedynie to sprawdzić, dlatego czekam na Wasze zdjęcia z koncertu aby zweryfikować plakat z rzeczywistością.
    I jeszcze jedno, zbliżające się wybory spowodowały, iż nasi lubelscy kandydaci zawiśli na słupach. Młodzi i piękni. Aż korci mnie aby porównać plakaty wyborcze z oryginałem!

2 komentarze:

  1. Zdjęcie z plakatu ma już trochę lat, bodajże dziewięć. Choć mimo wszystko nie ulega wątpliwości, że Edyta Geppert dzisiaj nadal wygląda świetnie (a na żywo jeszcze lepiej niż na zdjęciach). Jednak podczas koncertu obowiązuje zakaz fotografowania i nagrywania (chyba, że fotograf otrzyma zgodę), więc jeśli tak bardzo pragnie Pan weryfikacji - proszę zajrzeć na forum strony egeppert.com, w zakładkę "Album", a znajdzie Pan aktualne zdjęcia.
    Łączę pozdrowienia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo. Może to dziwnie zabrzmi, ale wiele jej piosenek bardzo lubię. Mierzi mnie natomiast nie przyznawanie się do samego siebie lub zbytnia sentymentalność za dawnym samym sobą.

    OdpowiedzUsuń