Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 24 stycznia 2012

O Lublinie!

     Szanowni czytelnicy, szczególnie miło mi poinformować, że wspólnie z kolegą Rafałem ze znanej już Wam Jaskini Merlina oraz z zaprzyjaźnionymi dziennikarzami rozpoczęliśmy uruchamianie serwisu internetowego dotyczącego Naszego Miasta. Rozpoczęliśmy już beta testy strony i dzięki życzliwości firmy www.rso.pl oraz wielu osób zbliżamy się wielkimi krokami do pełnego otwarcia serwisu!  
       Wiemy, że sukces i powodzenie zależy przede wszystkim od Was, dlatego prosimy o pomoc, nadsyłanie materiałów oraz o krytyczne - ale i pozytywne uwagi. 
       Chcemy aby serwis olublinie.pl był przyjazny użytkownikom, aby osoby go odwiedzające mogły dowiedzieć się więcej o miejscach i osobach z nimi związanych, o historii i przyszłości Koziego Grodu. Wierzymy, że tworzymy serwis dla dobra społeczności Miasta i jego okolic. Pojawienie się serwisu nie wpłynie ujemnie na prowadzenie bloga, który stanie się (po pełnej ewolucji serwisu) jego idealnym dopełnieniem. Należy pamiętać, że to dzięki Wam czytelnikom BlogLublin stał się nr 1 na liście - czego chciałbym życzyć naszemu nowemu serwisowi!
       Kontakt z nami pod adresem redakcja@olublinie.pl.

       Życzcie powodzenia i zapraszamy na www.olublinie.pl !

2 komentarze:

  1. Zapału i chęci do pracy Wam nie zabraknie, jak widzę, pozostaje więc tylko życzyć - powodzenia!

    OdpowiedzUsuń