Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 18 marca 2014

Lublin z Psem - dołącz na Facebooku !

  
 Pod nazwą "Lublin z Psem" na Facebooku możecie się dołączyć do społeczności właścicieli psów z Lublina, kochających zarówno swoje psy jak i kochających miasto.
  Jak uniknąć dyskryminacji spacerujących z psami w przestrzeni miejskiej? Gdzie na spacer z psem? Czy są "azorki" na psie nieczystości? Dlaczego nie można wychodzić z psem na trawnik? Jak miasto traktuje psa mieszkańca?
   Takich pytań będziemy stawiać więcej i będziemy poszukiwać na nie odpowiedzi. 

  I obecnie Top Temat - regulamin Ogrodu Saskiego i dyskrymiancja grupy spacerujących z psami - wraz z paragrafem 5 i zakazem wstępu z psem. Będziemy nieustępliwi do wyczerpania kroków prawnych. Po wstępnych konsultacjach z prawnikami wiemy już, że temat jest do wygrania. 

Polecam stronę Lublin z Psem  dołączcie do nas na Facebooku! Zmieńmy ludzką mentalność, zmieńmy na lepsze nasze miasto!

1 komentarz:

  1. Sekundo: należy wprowadzić obowiązkowe badania psychiatryczne dla osób które mieszkają w budownictwie wielorodzinnym i trzymają dwa lub więcej psy. Zaręczam że 90% tych osób jest psychicznie chorych. Primo: dowalić drakońskie podatki za psy - za trzymanie kundli w domach bo w tej chwili to śmiechu warte ile ktoś płaci podatku za psa, a wiele tych brudasów co żyją z kundlami nie płaci w ogóle. Tercja: bezwzględny zakaz wprowadzania zasrańców do wszystkich parków w Lublinie i surowe karanie psiarzy którzy nie sprzątają odchodów i rzygowin po swoich kundlach. Houk - skończyłem

    OdpowiedzUsuń