Łączna liczba wyświetleń

środa, 24 kwietnia 2013

Lublin oczami blogera - Wydział Politologii UMCS

Naukowe Studenckie Koło Samorządowców zaprosiło czterech blogerów z Lublina (w tym mnie) w dniu 24 kwietnia 2013r. na spotkanie pod przewodnim tytułem „Lublin oczami blogera”, które odbyło się na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej (Plac Litewski 3).

Zainicjowane je w ramach XVI Tygodnia Samorządności, cyklicznego przedsięwzięcia organizowanego przez NSKS, które odbywa się jak co roku w kwietniu. Każda kolejna edycja spotkań porusza aktualne tematy dotyczące samorządu terytorialnego oraz społeczeństwa obywatelskiego na poziomie lokalnym. Tegoroczne spotkania oscylowały wokół użyteczności Internetu. Oprócz wydarzenia, na które zostaliśmy zaproszeni NSKS zorganizowało dwa panele dyskusyjne: „Promocja organizacji pozarządowych w Internecie” oraz „Internet jako narzędzie partycypacji obywatelskiej”.

To tyle tytułem wyjaśnienia. Spotkanie przebiegło w sympatycznej atmosferze, za którą odpowiedzialni byli przybyli studenci i organizatorzy. Staraliśmy się odpowiadać na przygotowane pytania i nie zanudzić zgromadzonych. Ja osobiście dziękuję za przyjęcie i wytrwałość.

Poniżej podaję adresy stron blogerów z Lublina;

Polecam powyższe blogi!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz