Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 20 stycznia 2013

Żegnaj!


     Nie przywiązuję się raczej do urządzeń. Lubię, kiedy sprzęt jest nowoczesny i spełnia moje subiektywne wymagania. Tak było z zakupioną w 2008r. Sony A300, która obeszła ze mną sporą część Lublina, pracując w ostatnim czasie jeszcze na stronie oLublinie.pl, a także fotografując kulinarne specjały na blogu żony W mojej lublelskiej kuchni.
       Niestety lustrzanka uległa uszkodzeniu, a błąd przy naprawie LCD zakończył się tym, że straciłem chęć i pieniądze, aby tą naprawę powtórzyć.
      Dziś się z nią żegnam, i choć wolałbym postawić na kredensie, sprzedaję. Pójdzie na części, lub zrobi jeszcze wiele dobrych zdjęć. Dziwne się po tym poczułem, pomyślałem sobie wtedy, że także urządzenie można darzyć sentymentem, tym bardziej gdy dobrze służyło i było świadkiem wielu interesujących chwil.
     Teraz miejsce A300 zajął bardziej profesjonalny Canon EOS 60 D. Mam nadzieję że długo i dobrze posłuży, a doświadczenia z "alfą"wpłyną na jakość warsztatu z Canonem, co przełoży się na lepsze zdjęcia i bloga i strony. 

5 komentarzy:

 1. Dużo radości z nowej współpracy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witamy w gronie kanonierów, chyba największym ze wszystkich...

  OdpowiedzUsuń
 3. Mało brakowało,a wyszło by grono Nikonieròw :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy nie miałbyś żadnego wpisu;) Pozdrawiam ciepło

   Usuń
 4. Bartku, myślę, że szybko wyleczysz się z sentymentu, bo 60d to naprawdę dobry sprzęt. ;) Mówię to, jako nikonier pełną gębą :)

  OdpowiedzUsuń