Łączna liczba wyświetleń

środa, 4 maja 2016

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie bez kultury?


   Dostałem informację, że w związku z imprezą zorganizowaną przed Centrum Spotkania Kultur w Lublinie nie zmieściły się przygotowane do niej dekoracje, więc z tego powodu... ściągnięto z placu kamienne ławy i ciężkim sprzętem wwieziono je na trawnik na skwer obok. Zrzucono je tam, niszcząc zieleńce.  Ale cel uświęca środki. Podobno.
   Osoba, która do mie napisała, zwróciła uwagę na powyższe. Dostałem zdjęcia i kilka pikantnych komentarzy, które - za wyjątkiem zdjęć, bo skorzystałem ze swoich - zamieszczam. 


"- co zrobic z tymi ławkami szefie? może do magazynu? - aaatam, jeszcze poobijamy ściany i porysujemy posadzki. Weźcie jeb...cie nimi tam w te chwasty. - dobrze!"


"oj dobra, niech sobie tam skladaja co chca. niepotrzebnie sie zirytowalem. to tylko jakies obs.ane psami chwasty. po co to komu"


"Jak mam do wyboru kultura albo przyroda to wiadomo, że wybiorę kulturę"


    Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w przyszłości powinno wykazać się większą kulturą i dbałością w planowaniu eventów. Obecnie tego zabrakło, ktoś nie pomyślał i zniszczono skwer. Liczę jednak, że w przyszłości to się zmieni, a otoczenie CSK, nie ucierpi już przez beztroskę w planowaniu (?) kolejnych imprez. Przeciwnie, uważam że CSK powinno poczuć się w szczególnym obowiązku, aby zabezpieczyć zieleń, której mamy coraz mniej w mieście przed zniszczeniem.
      Myślę, że to będzie dodatkowy i wspaniały przykład kultury.  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz