Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 15 grudnia 2015

Choinka przed UW w Lublinie i ... stożek przed Ratuszem


    Przed Urzędem Wojewódzkim w Lublinie postawiono choinkę, najpiękniejszą w Lublinie, bo prawdziwą, naturalną. Nie zdobią jej ozdoby z logami sponsorów, nie jest rozświetlona tysiącem nadprogramowych światełek. Jest taka jaka być powinna. Życzylibyśmy sobie tylko śniegu do niej, na święta.


   No i jak co roku, tradycyjny prezent od władz Ratusza dla Lublinian - stożek, którego ze świątecznym drzewkiem mylić nie można. Tak naprawdę nie wiadomo co to jest. Niektórzy nazywają to rakietą, pod którą na metrowej podstawie zapoznamy się z logami sponsorów. Chcesz zrobić dziecku zdjęcie pod choinką? Utrwalisz napis z podstawy "LPEC, MPK życzy wesołych świąt!", a "choinki" nie zobaczysz. Może i lepiej.
   Dlatego polecam przyjezdnym oraz mieszkańcom, aby w poszukiwaniu świątecznego drzewka zajrzeli na ul, Spokojną w Lublinie przed Urząd Wojewódzki. 

2 komentarze:

  1. Witam, mam pytanie o kościół mariawitów w Lublinie. Miał Pan zamieścić zdjęcia w galerii na olublinie.pl, ale nie mogę ich znaleźć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, miałem zamieścić. Jednak nie udało mi się to. Powrócę do tego tematu i napewno zdjęcia kościółka się pojawią. Przepraszam. Po prostu brak czasu.

    OdpowiedzUsuń